Diamentowe NFM – Nivette Fleet Management laureatem Diamentów Forbesa 2024

NFM zostało ponownie uhonorowane dołączeniem do prestiżowej listy Diamentów Forbesa. Jako jedni z nielicznych zdobyliśmy ten tytuł po raz czwarty z rzędu. Laureaci to najbardziej dynamicznie rozwijające się biznesy w regionie, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. Innowacyjność, elastyczność, skupienie na potrzebach klienta pozwoliły Nivette Fleet Management – partnerowi w mobilności – uzyskać imponujące wyniki mimo trudnej sytuacji na rynku oraz przemianom w kraju i na świecie.


Ponad 20-letnie doświadczenie i znajomość branży sprawia, że dla NFM dołączenie do Diamentów Forbesa staje się tradycją. Lider na rynku długoterminowego wynajmu samochodów w 2024 roku został laureatem już po raz czwarty po triumfie w latach: 2021, 2022 i 2023. Osiągnięcie takiego wyniku udało się tylko nielicznym. Oznacza to, że NFM jest wiarygodną i stabilną firmą, która dzięki konsekwentnym działaniom i przewidywaniu trendów w branży stale się rozwija.


Diamenty Forbesa 2024 i plany NFM na przyszłość

Forbesa logo

W ciągu 10 lat zwiększyliśmy przychody czterokrotnie, jednocześnie ciągle inwestując w nowe rozwiązania dla naszych klientów. Staramy się cały czas podnosić poziom obsługi klienta, wychodząc naprzeciw indywidualnych potrzeb. Obecnie nacisk kładziemy na dostosowaniu się do zmian wynikających z elektryfikacji i ewolucji modelu mobilności. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom rozwiązania zoptymalizowane kosztowo, ekologiczne i wygodne. Równocześnie to właśnie dzięki ich zaufaniu możemy nadal tworzyć rozwiązania szyte na miarę.

Otrzymanie tytułu Diamentów Forbesa 2024 po raz kolejny nie pozwala nam spocząć na laurach. Takie wyróżnienie to wyraz zaufania klientów indywidualnych i partnerów biznesowych, z którymi pracujemy nad rozwojem oferty. W najbliższym czasie planujemy zająć się automatyzacją procesu zarządzania flotą, jeszcze większym rozwojem elektromobilności i corporate carsharing. Skupimy się również na wzroście wielkości floty oraz doskonaleniu naszych flagowych usług.

Kategoria: Blog

Masz pytanie? Zostaw dane

Twoje dane osobowe zawarte w powyższym/poniższym formularzu będą przetwarzane przez Nivette Fleet Management sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ

Aplikacja iNFM
Aplikacja
INFM

Jesteś naszym klientem?

Pobierz aplikację iNFM i korzystaj z dostępu do Strefy Kierowcy i Fleet Managera zawsze kiedy tego potrzebujesz!