NFM (dawniej Nivette Fleet Management) specjalizuje się w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym pojazdów (FSL) oraz zarządzaniu flotą własną Klienta (CFM).

Informacje o firmie i grupie NFM

O Firmie

Jesteśmy jedną z największych i najdłużej działających niezależnych firm wynajmu długoterminowego w Polsce. Marka NFM zaczęła funkcjonować na rynku motoryzacyjnym w 2002 roku. Współpracujemy z szeroką siecią kontrahentów na terenie całego kraju, do których należą m.in.: producenci i dealerzy samochodowi, autoryzowane sieci serwisowe, warsztaty blacharskie, warsztaty oponiarskie i koncerny paliwowe. Wielkość parku samochodowego NFM, w którego skład wchodzą pojazdy naszych klientów, zapewnia nam wysokie rabaty serwisowe oraz obsługę w pierwszej kolejności. Klientami NFM opiekuje się zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Grupa NFM obecna jest na rynku polskim od 2002 roku i obecnie zarządza niemal 4,5 tys. samochodów na terenie kraju. W 2013 roku NFM rozszerzyła swoją działalność, zostając wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Hertz – największej na świecie wypożyczalni samochodów. W 2014 roku Grupa NFM przejęła przedstawicielstwo ekonomicznej wypożyczalni samochodów Firefly.

Grupa NFM

Grupę NFM tworzą firmy z branży motoryzacyjnej – Nivette Fleet Management (NFM), świadcząca usługi Full Service Leasingu i zarządzania flotą, Hertz - światowy lider w wynajmie samochodów, Hertz Lease oraz wypożyczalnie samochodów: Dollar, Thrifty i Firefly.

Masz pytanie? Zostaw dane

Twoje dane osobowe zawarte w powyższym/poniższym formularzu będą przetwarzane przez Nivette Fleet Management sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ

Aplikacja iNFM
Aplikacja
INFM

Jesteś naszym klientem?

Pobierz aplikację iNFM i korzystaj z dostępu do Strefy Kierowcy i Fleet Managera zawsze kiedy tego potrzebujesz!