Finał akcji świątecznej NFM i Hertz dla dzieci

Finał świątecznej akcji NFM i Hertz – prawie 50 tys. zł w prezencie dla organizacji charytatywnych

Prawie 50 000 zł – właśnie taka kwota powędrowała w tym roku do potrzebujących w ramach wspólnej świątecznej akcji NFM i Hertz. Udało nam się wesprzeć Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie, Fundację Wzajemnie Pomocni i Fundację Pomocna Dłoń Po Wypadku. To wszystko nie udałoby się jednak bez naszych obserwatorów i klientów. Sprawdź, jak przebiegała akcja i dołącz do kolejnych.

W okresie od 6 do 24 grudnia NFM i Hertz postanowiło wykorzystać świąteczną atmosferę w szczytnym celu i zorganizować akcję Magia Świątecznego Pomagania. Wybraliśmy trzy podmioty, które postanowiliśmy wspomóc. Na stronie akcji można było oddawać głos na konkretną organizację. Głosy miały przekładać się na procentowe rozłożenie finalnej kwoty, którą zbieraliśmy, łącząc siły NFM i Hertz. Nie obyło się też bez pomocy: akcję wsparł nasz partner, Marcin Gortat i jego fundacja MG13.

Inspiracją dla akcji było m.in. 20-lecie firmy NFM. Postanowiliśmy więc, że przekażemy 20 000 zł na cele charytatywne. Hertz dołączył do akcji, przekazując 10 zł z każdego wynajmu samochodu w okresie 6-24.12 do puli wyjściowej.


W Wigilię poznaliśmy wyniki głosowania. Okazało się, że w ciągu 18 dni oddano aż 3037 głosów, co daje średnio ok. 170 głosów dziennie. Rozłożyły się one następująco:

  • Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie – Liczba głosów 1726, co daje 57%;

  • Fundacja Wzajemnie Pomocni – Liczba głosów 950, co daje 31%;

  • Fundacji Pomocna Dłoń Po Wypadku – Liczba głosów 361, co daje 12%.

Do początkowych 20 000 zł od NFM firma Hertz dołożyła 29280 zł, co dało łączną sumę 49 280 zł i przełożyło się na pomoc w wysokości:

  • Dom dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie – 28 089,60 zł;

  • Fundacja Wzajemnie Pomocni – 15 276,80 zł;

  • Fundacji Pomocna Dłoń Po Wypadku – 5 912,60 zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do akcji i pomogli nam w byciu świętymi Mikołajami!

Kategoria: Blog

Masz pytanie? Zostaw dane

Twoje dane osobowe zawarte w powyższym/poniższym formularzu będą przetwarzane przez Nivette Fleet Management sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ

Aplikacja iNFM
Aplikacja
INFM

Jesteś naszym klientem?

Pobierz aplikację iNFM i korzystaj z dostępu do Strefy Kierowcy i Fleet Managera zawsze kiedy tego potrzebujesz!