NFM i Hertz organizują wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik

Jesienna wycieczka edukacyjna z Hertz i NFM

Dobrze wiemy, jak ważną rolę w rozwoju młodego człowieka odgrywa edukacja. Dlatego kolejnym naszym pomysłem było zaproszenie siedmiorga wychowanków Domu Dziecka w Szymanowie w miejsce, gdzie w nietypowych okolicznościach mogli nabyć trochę nowej wiedzy. Chcieliśmy, żeby było ciekawie, wesoło i zupełnie inaczej niż w szkole. Czyli gdzie? Wiadomo... W Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Trudno o przyjemniejszy sposób na naukę niż poprzez samodzielne eksperymenty, testy i doświadczanie przeróżnych nieznanych wcześniej zjawisk. Dużo przy tym rozmawialiśmy, dyskutowaliśmy i odpowiadaliśmy na nurtujące nas pytania. Dzień pełen wrażeń zakończyliśmy spacerem po warszawskiej starówce i wspólną kolacją.

„Było aktywnie, edukacyjnie, dzieciaki zadawały mnóstwo pytań, na które chętnie odpowiadałyśmy. Chłopaki chętnie uczestniczyli we wszystkich zaawansowanych zadaniach, Czarek wspominał, że w przyszłości chciałby zostać hydraulikiem czy technikiem automatykiem, natomiast Paweł o zawodzie technika elektronika. Osobiście bardzo zżyłam się z dziewczynkami i mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy” – tak swoje wrażenia opisuje Karolina Micuła z Hertz.

Poza ogromem pozytywnych emocji, jakich dostarczył nam pobyt dzieciaków w Warszawie i wspólnie spędzony z nimi czas, wielką radość sprawił nam również ich wpis na stronie. Przeczytajcie zresztą sami: LINK

Dzień później, czyli 23 października, to my dla odmiany wybraliśmy się z wizytą do Szymonowa, przekazując na ręce Pani Dyrektor voucher edukacyjny na 120 godzin korepetycji. To kolejny krok i działanie, które ma na celu wsparcie naszych podopiecznych i umożliwienie im jak najlepszego startu w przyszłym życiu. Kolejne pomysły pracowników Hertz i NMF już w drodze!

Kategoria: Blog

Masz pytanie? Zostaw dane

Twoje dane osobowe zawarte w powyższym/poniższym formularzu będą przetwarzane przez Nivette Fleet Management sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ

Aplikacja iNFM
Aplikacja
INFM

Jesteś naszym klientem?

Pobierz aplikację iNFM i korzystaj z dostępu do Strefy Kierowcy i Fleet Managera zawsze kiedy tego potrzebujesz!