Auta w leasing z dopłatą - NFM w programie Mój Elektryk

NFM dołącza do programu Mój Elektryk BOŚ Banku

Chcesz jeździć bardziej ekonomicznie i ekologicznie? Sprawdź zasady programu Mój Elektryk BOŚ Banku, do którego dołączył NFM. Dowiedz się, jak i ty możesz zyskać na dopłatach do elektromobilności, decydując się na leasing samochodu elektrycznego.

Program Mój Elektryk BOŚ Banku – zasady programu

Mój Elektryk to program wspierania elektromobilności Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Polega on na dofinansowywaniu leasingu pojazdów elektrycznych. Do 2026 roku firmy leasingowe, które nawiążą współpracę z Bankiem Ochrony Środowiska, mogą udzielać leasingu z dopłatą.

Wysokość dotacji w programie Mój Elektryk

Dzięki programowi Mój Elektryk osoby fizyczne mogą uzyskać nawet 27 000 zł, a firmy aż 70 000 zł na leasing samochodu elektrycznego. Na pojazdy z kategorii L można uzyskać do 4000 zł.

Kto może skorzystać z programu Mój Elektryk?

Zgodnie z zasadami Komisji Europejskiej dofinansowaniem z programu Mój Elektryk mogą zostać objęte nowe pojazdy zero emisyjne kategorii:

  • M1 – pojazdy do przewozu osób, mające nie więcej niż osiem miejsc oprócz siedzenia kierowcy;

  • N1 – pojazdy zaprojektowane i wykonane do przewozu ładunków i mające maksymalną masę całkowitą do 3,5 t;

  • L1e – motorowery dwukołowe;

  • L7e – czterokołowce.

Osoby fizyczne mogą wystąpić o dofinansowanie pojazdu kategorii M1, którego koszt nie przekracza 225 tysięcy zł brutto. Ograniczenie to nie dotyczy jedynie posiadaczy Kart Dużej Rodziny.

NFM w programie Mój Elektryk BOŚ Banku – ekologiczny wynajem samochodu elektrycznego

Operatorem programu Mój Elektryk zostało też NFM. Co to oznacza dla korzystających z naszej oferty? Dzięki tym benefitom płacisz mniej za leasing samochodu, a formalności są maksymalnie uproszczone, ponieważ to my się wszystkim zajmujemy. Oferujemy także wsparcie doświadczonego partnera, który będzie do dyspozycji zawsze, kiedy tylko będziesz go potrzebować. Ponadto możesz sprawnie i komfortowo korzystać z udogodnień, jakie dostępne są w samochodach elektrycznych: płacisz mniej za przejazdy, jeździsz efektywnie i ekonomicznie, a do tego dbasz z nami o środowisko.

Kategoria: Blog

Masz pytanie? Zostaw dane

Twoje dane osobowe zawarte w powyższym/poniższym formularzu będą przetwarzane przez Nivette Fleet Management sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ

Aplikacja iNFM
Aplikacja
INFM

Jesteś naszym klientem?

Pobierz aplikację iNFM i korzystaj z dostępu do Strefy Kierowcy i Fleet Managera zawsze kiedy tego potrzebujesz!