Projekt NFM i remont Domu Dziecka w Szymanowicach

Wolontariusze Hertz i NFM łączą siły!

To już kolejne spotkanie z naszym zaprzyjaźnionym Domem Dziecka w Szymonowie. Tym razem trzeba było silnej, prężnej ekipy i przyrządów malarskich, by odmalować pokoje dzieci, odświeżyć plac zabaw i podwórkowe sprzęty. Pracownicy Hertz i NFM nie potrzebowali dużo czasu do namysłu! Zebrała się grupa pięciu wolontariuszy, zakupiliśmy potrzebne rzeczy i szybko zorganizowaliśmy wyjazd. 120 litrów farby, pędzle oraz wałki zapakowaliśmy do naszego żółtego, „hertzowego” busa i w drogę!

Skoro lato i wakacje były za pasem postanowiliśmy też przy okazji zadbać o aktywność fizyczną dzieci i wyposażyć je w nowe akcesoria sportowe: piłki, bramki, rakietki do gry w badmintona, koszulki i rękawice piłkarskie.

Pomimo upału i kilku godzin pracy humory nam dopisywały, bo wszystkim przyświecał bardzo ważny cel. Podopieczni i pracownicy Domu Dziecka ugościli nas pysznym obiadem, a my cieszymy się, że mogliśmy dołożyć kolejną cegiełkę do naszej wspólnej współpracy.

„To ważne i budujące dla mnie jako pracownika, że moja firma angażuje się w pomoc dzieciom z domu dziecka. Praca wolontariusza, mimo iż łączy się z wieloma emocjami i nawet gdy jest to praca fizyczna, jak malowanie – daje mi dużo pozytywnej energii. Fajne jest też to, że inni pracownicy chętnie się przyłączają i wspólnie łączymy siły, co dodatkowo nas ze sobą integruje” – podsumowuje akcje Justyna Dąbrowska, NFM.

„Inicjując działania CSR-owe chciałem przede wszystkim zwrócić uwagę mojej firmy, że jako duża organizacja możemy zrobić wiele pożytecznego ale też zbudować wspólną odpowiedzialność społeczną wśród pracowników” – Grzegorz Osman, Hertz

Do Szymonowa wrócimy jeszcze nie raz, a już niedługo spotkamy się z grupką starszych podopiecznych na pewnym wydarzeniu sportowym.

Kategoria: Blog

Masz pytanie? Zostaw dane

Twoje dane osobowe zawarte w powyższym/poniższym formularzu będą przetwarzane przez Nivette Fleet Management sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ

Aplikacja iNFM
Aplikacja
INFM

Jesteś naszym klientem?

Pobierz aplikację iNFM i korzystaj z dostępu do Strefy Kierowcy i Fleet Managera zawsze kiedy tego potrzebujesz!