Współpraca NFM, Toyoty i Żabki

Żabka z 500 autami hybrydowymi. Flotę sieci zasilą Toyoty Yaris Cross zarządzane przez NFM

O 20 latach doświadczenia w zapewnianiu naszym klientom najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa, obniżaniu kosztów użytkowania pojazdów oraz ograniczaniu ich negatywnego wpływu na środowisko mówił Marcin Nivette, Prezes Zarządu NFM Group podczas konferencji prasowej, która odbyła się Komornikach pod Poznaniem.

W salonie Toyoty Państwa Bońkowskich, wspólnie z właścicielami salonu, dokonaliśmy symbolicznego przekazania naszemu klientowi- Żabka Polska floty 500 hybrydowych Toyot Yaris Cross. Zasilą one flotę pracowniczą i współpracowniczą Żabki, trafiając głównie do kadry terenowej, to jest: partnerów sprzedaży, rozwoju sieci, ekspansji, adaptacji oraz audytu.

Konsekwentnie realizujemy plan dekarbonizacji naszej floty. 500 nowych hybrydowych aut osobowych, to nasz kolejny krok mający na celu ochronę środowiska i zmniejszenie śladu węglowego, co jest niezmiernie ważne na obszarach miejskich oraz w regionach szczególnie narażonych na zanieczyszczenia powietrza. Współpraca z Toyotą jest kolejnym efektywnym partnerstwem, które nawiązujemy z myślą o przeciwdziałaniu zmianom klimatu – mówi Adam Manikowski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający Żabka Polska.

Pojawienie się we flocie nowych samochodów zwiększy także komfort i bezpieczeństwo pracy pracowników i współpracowników Żabki.

Ponad 4 letnia współpraca z firmą Żabka Polska, dla której priorytetem jest wysoka jakość obsługi oraz bezpieczeństwo pracowników, mobilizuje nas w dążeniu do ciągłego udoskonalenia i poszerzania naszych usług w zakresie mobilności. Cieszymy się, że jako partner zarządzający flotą Żabka Polska, możemy wspierać Jej działania w zakresie ochrony środowiska, a przy tym realizować także nasze cele strategiczne związane z działaniami na rzecz planety. – mówi Marcin Nivette, Prezes Zarządu, Nivette Fleet Management (NFM).

Współpraca Żabki z NFM i Toyotą to kolejna inwestycja w przyjazny środowisku transport. Sieć korzysta już z zeroemisyjnych pojazdów dostarczonych przez Volkswagen Samochody Dostawcze oraz Volvo Polska (Volvo FL Electric z zabudową typu chłodnia, dostosowany do specyficznych potrzeb sieci). Obecnie flota Żabki w sumie liczy około 1600 aut, są wśród nich zarówno auta dostawcze, jak i osobowe.

Podczas konferencji prasowej Nivette Fleet Management reprezentowali Prezes Zarządu Marcin Nivette, Marcin Jakubowski, Dyrektor Handlowy NFM Group oraz Marcin Kościołek- Kierownik Sekcji Rozwoju Klienta NFM.

Kategoria: Blog

Masz pytanie? Zostaw dane

Twoje dane osobowe zawarte w powyższym/poniższym formularzu będą przetwarzane przez Nivette Fleet Management sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ

Aplikacja iNFM
Aplikacja
INFM

Jesteś naszym klientem?

Pobierz aplikację iNFM i korzystaj z dostępu do Strefy Kierowcy i Fleet Managera zawsze kiedy tego potrzebujesz!