Ogumienie

Serwis ogumienia NFM obejmuje:

  • sezonową wymianę opon
  • naprawę lub wymianę uszkodzonej opony

Sezonowa wymiana opon

Przygotowania do sezonowej wymiany opon zawsze rozpoczynamy od kontaktu z Państwem celu ustalenia miejsca wymiany opon.

  • O potrzebie zmiany opon informujemy wysyłając wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie serwisu wulkanizacyjnego z poprzedniego sezonu lub prosimy o logowanie do strony w celu wybrania nowego serwisu wulkanizacyjnego współpracującego z NFM.
  • Mają Państwo również możliwość skontaktowania się bezpośrednio z BOK NFM +48 22 517 93 23 w celu wybrania warsztatu wulkanizacyjnego w miejscowości, w której miałaby się odbyć wymiana. Do podania konieczny będzie nr rejestracyjny pojazdu.
  • Na wymianę opon umawiają się Państwo bezpośrednio z wybranym wcześniej serwisem.
  • Standardowo sezon wymiany opon rozpoczyna się:

Data rozpoczęcia sezonowej wymiany opon w każdym sezonie, uzależniona jest od warunków atmosferycznych.

Uszkodzenie opony

W przypadku uszkodzenia opony prosimy o kontakt z BOK NFM w celu ustalenia najbliższego warsztatu wulkanizacyjnego współpracującego z NFM.

Wymiana lub naprawa opony może być przeprowadzona w przypadkach, gdy uszkodzenie ogumienia uniemożliwia dalsze użytkowanie opony lub wysokość bieżnika wynosi nie więcej niż 2 mm.

W razie konieczności naprawy lub wymiany uszkodzonej opony, prosimy o odesłanie wypełnionego Oświadczenia na adres e-mail: opony@nfm.com.pl lub bok@nfm.com.pl

OŚWIADCZENIE WYKONANIA NAPRAWY (DO POBRANIA W PDF)

Masz pytanie? Zostaw dane

Twoje dane osobowe zawarte w powyższym/poniższym formularzu będą przetwarzane przez Nivette Fleet Management sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ

Skontaktujemy się z Tobą

Newsletter