Ubezpieczenie

Ubezpieczenie pojazdów leasingowanych oraz wynajmowanych przez NFM jest dobrane pod potrzeby i wymagania każdego Klienta.

Ubezpieczenie samochodowe to jeden z obowiązków właściciela pojazdu. Właściwie dobrane ubezpieczenie to nie tylko potwierdzenie, że pojazd nie może bezpiecznie wyruszyć na drogę, ale przede wszystkim zaufanie w bezpieczeństwo. Dzięki doświadczeniu w zarządzaniu flotą, NFM zapewni Państwu nie tylko pomoc przy wyborze i zakupie parku samochodowego, ale także doradzi podczas wyboru optymalnego ubezpieczenia samochodowego. Oferujemy ubezpieczenie samochodu w pełnym zakresie - zarówno samo OC jak i z AC.

Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Państwu dobrać odpowiednie ubezpieczenie samochodowe obejmujące całą flotę. W aspekcie ubezpieczeń możemy przejąć na siebie także administrację związaną z wystawianiem polis czy likwidacją szkód komunikacyjnych.

Masz pytanie? Zostaw dane

Twoje dane osobowe zawarte w powyższym/poniższym formularzu będą przetwarzane przez Nivette Fleet Management sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ

Skontaktujemy się z Tobą

Newsletter